Красногвардійський район. Дошкільний Навчальний Заклад(ясла-садок) № 221. "Світлячок"

Методична робота ДНЗ

Методична робота ДНЗ№221 спрямована на виконанні міських та

обласних завдань.

Пріорітетними напрямками педагогичної роботи колективу є використання технології продуктивного навчання, провадження здоровозберігаючих, освітніх технологій, зміцнення фізичного та психічного здоров'я.

Навчальний заклад проводе багато планову роботу по розвитку мови дітей. Результатом успішної коррекціонної роботи є правильно сформована мова у дітей, гарна підготовка до школи, високий рівень знань у дітей.

Завідуюча Тетяна Миколаївна спрямуала зусилля педагогів на вдосконалення освітнього процесу, на побудову його відповідно сучасних вимог.

Педагогічний колектив веде постійний пошук нетрадиційних методів навчання,зміст роботи його визначають інноваційні технології.

Сьогодні дошкільний навчальний заклад "Світлячок" працює організовано, стабільно, ритмічно, дбає про підготовку дитини до школи, про те щоб дати дитині знання , вміння, навички з навчальної дяльності, впроваджує іноваційні педегогічні технології.